Co o nás říkají naši pacienti

Vaše spokojenost je pro nás na první místě. Níže uvedené jsou vybrané příběhy a hodnocení pacientů na nezávislých portálech Google, Estheticon nebo Facebook.

Přidat hodnocení >>

 


Skutečný lifting bez skalpelu za pomoci 3D mezonití


Botox, výplň horního rtu a nosoretní rýhy

Spokojenost s přístupem i s provedením zákroku a s výsledkem. Děkuji. (Zdroj: estheticon)


Ošetření v Denife u MUDr. Plaché

Vše v pořádku. Sestřička s paní doktorkou jsou obě moc sympatické! Určitě jsem zde nebyla naposledy❤️ (Zdroj: estheticon)


Zvětšení a srovnání nesouměrného rtu v Karlových Varech

Před časem jsem si nechala aplikovat výplň kyseliny hyaluronové do rtů. Celkem 1ml. Zákrok jsem podstoupila u MUDr. Hany Plaché v Karlových Varech. Musím říct, že za mě velká spokojenost! Jak s výsledkem zákroku, který je podle mě pěkný a přirozený, tak s přístupem paní doktorky. Plánuji v budoucnu podstoupit i jiné zákroky a už teď vím, že určitě opět navštívím kosmeticko-plastické centrum Denife. (Zdroj: estheticon)


Chemický peeling na rozšířené póry a nezdravě vypadající pleť

Na chemický peeling som sa objednala k pani doktorke kôli mojej nepeknej pleti. Trápili má rozšírené póry a celkovo pleť vyzerala nezdravo. Póry sú minimálne viditeľné a moja tvár vyzerá sviežo a mladšie. (Zdroj: estheticon)


Odstranění celulitidy, vrásek botoxem a zvětšení rtů kys. hyaluronovou u MUDr. Plaché

S péčí a osobním přístupem paní doktorky jsem velice spokojená a mohu jen a jen doporučit. U paní doktorky jsem podstoupila zákroky: botox, výplň rtů a léčbu celulitidy. Se vším jsem naprosto spokojená! Hlavně bych chtěla poděkovat za doslova odstranění celulitidy, než jsem šla k paní doktorce, tak veškeré pokusy byly s nulovým výsledkem. Moc děkuji! (Zdroj: estheticon)


Ohodnoťte nás

Jste naším pacientem? Budeme rádi i za Vaši zpětnou vazbu. 

 

Používáte Gmail nebo máte účet na Google? Přihlaste se a ohodnoťte nás na Google

Ohodnotit Denife na Google


Přidejte hodnocení na sociální síti Facebook. Přihlaste se na svůj Facebook a navštivte profil Denife.

Ohodnotit Denife na Facebooku

 

Denife samozřejmě nechybí ani na největším portálu estetické medicíny a plastické chirurgie Estheticon. Podělte se s ostatními návštěvníky o vaši pozitivní zkušenost s ošetřením u nás. 

 

Ohodnotit Denife na Estheticonu